Práce opravna obuvi – brašnářka

Opravna obuvi a opravna kabelek – brašnářství, hledá do svého kolektivu Praha 1 / Panská 8
1 – 2 zaměstnance na HPP  a 2 brigádníky.

Práce je vhodná jak pro muže, tak i pro šikovné a zručné ženy.

Vzdělání – jelikož se jedná o řemeslnou práci a v dnešní době ubývá vyučených lidí v tomto oboru, hledáme šikovné lidi, které jsme schopni v případě jejich zručnosti cca do měsíce zaučit, aby nám byli velmi nápomocní v naší práci. Následující týdny a měsíce se učí stále nové věci.

Jelikož se jedná o tvůrčí práci, tak i za 10 let se zkušený pracovník setká s novými věcmi. Vedle šikovnosti je třeba mít i přirozenou inteligenci, neboť se nejedná o rutinní, ale tvůrčí práci a v naší provozovně se zaměřujeme na luxusní obuv a servis.

Plat – nástupní měsíční/nebo brigádník hodinová mzda? Není možné na začátku odhadnout jak rychle se naučíte danou práci, ale vetšinou jste do měsíce zaučení, už i kvůli času osoby která vás bude učit dané řemeslo.

Praha – zaměstnanec, který umí svoji práci tak, jak si ji představuji po zaučení, by neměl klesat pod 35 000,- měsíčně  čistého a brigádník  po zauceni 200/h.

Jak se u nás pracuje:
pondělí až pátek 9 – 19 + 1x za 14 dni sobota, která je nahrazena volnem v týdnu – hpp se pracuje standartně 8h/den a brigádnik dle domluvy – vše je na domluvě

Co vyžadujeme: naprostou poctivost /čistý trestní rejstřík

Jste student nebo před důchodem, maminka s dítětem….. my hledáme šikovné, poctivé a pracovité… a i my byli studenti, nebo se budeme blížit k důchodu, takže toto není žádný problém, záleží na vaší šikovnosti a pracovitosti a chuti se naučit nové věci

Jak dále – domluvte si schůzku – nejlépe sms  na tel. číslo 777550500, kam zašlete, který den by jste mohli – je třeba krátký pohovor 15minut a zkouška vaší zručnosti 2x cca 3h – 4h. / s sebou doneste vaše vytištěné CV/životopis

V případě, že vás tato práce bude bavit a budete mít pocit, že by kolektiv a místo výkonu práce, bylo pro vás vhodné a my si po těch pár hodinkách, kdy si zkusíte, co to opravdu znamená stát v opravně obuvi, budeme schopní představit, že vás to naučíme, se domluvíme na druhe cca 3-4h , kde si projdete docela náročným zátěžový … po kterém si nastíníme, jak si stojíte a popřípadě kolik vám můžeme nabídnout nástupní plat – nehledáme zaměstnance nebo brigádníka za málo peněz, ale takového, který si vydělá a nám přinese kvalitní práci pro naše klienty – předem upozorňujeme, jsme nekuřácké prostředí a není možné, každou hodinu odcházet na cigaretu – v pauze na oběd ok, ale v práci pracujeme, povídáme si, ale znova pro kuřáky – jsme nekuřácká provozovna.
 

Tomáš Valta