KURYR

Je čas Vaší nejvyšší prioritou a rádi byste využili našich služeb? Nestíháte do naší opravny v Panské 8, Praha 1 dojet? Nabízíme možnost vyzvednutí Vaší obuvi, kabelek nebo oděvů a poté doručení zpět k Vám.
Vaše boty, kabelku nebo i oblečení vyčistíme, opravíme nebo provedeme jinou, Vámi vybranou službu a jako bonus,  vše zdarma naipregnujeme a oděvy naapretujeme.
 
Chcete mít čisté a opravené boty nebo vyčistěnou a zašitou kabelku, ale nemáte čas se u nás zastavit?
Ceník pro dopravu:
Cena kurýra je 149,-Kč po celé Praze – jedna cesta. Tam a zpět cena činní 249,-Kč. 
Mimo Prahu doporucujeme dopravni sluzbu ,o zpetnou dopravu se nemusite starat za stejnou castku to zajistime od nas pres DPD,ale rozhodnuti je na vas.
doporucujeme vyuzit  dopravy po CR od 119-info zde – www.zaslat.cz 
Naše služby:
Rozsah našich služeb je opravdu neomezený. Opravujeme a čístíme kompletně vše, co Vás jen napadne. Na každou činnost máme svého odborníka, který přesně ví, jak se Vašemu požadavku věnovat a dokáže navrhnout i komplexní řešení, díky kterému si odnesete Vaše boty nebo kabelku skoro jako kdyby byly nové.
 
Základní ceník naleznete zde. Náročnější opravy a čištění pak naceňujeme individuálně po osobním shlédnutí a navrhnutí řešení.
 
V případě zájmu o dopravu po Praze nasim kuryrem nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 777 550 500 nebo pošlete sms ve tvaru „doprava a Vaši adresu“.
Kontakt předáme kurýrovi, který Vám zavolá a domluví přesný termín vyzvednutí a následných dalších služeb ohledně dopravy zboží zpět.
Kurýr předá zakázku a my Vás nejdéle do 24h od převzetí budeme kontaktovat s přesnou cenou a variantami opravy. Po Vašem odsouhlasení, zašleme číslo účtu na zaplacení služby. 
 
 
V případě, že opravu neodsouhlasíte a máte zaplaceného kurýra na zpětné doručení, zásilku mu předáme a on Vám ji doveze.
Pokud dopravu zaplacenou nemáte, ponecháme si zboží u nás v opravně, kde si ho v pracovní dny můžete vyzvednout.
Zboží uchováváme maximálně 3 měsíce, poté se zboží/zakázka likviduje.
Dobu na opravu, úpravu nebo čištění běžných zakázek si ponecháváme 5 dní.
V případě složitějších zákroků si ponecháváme 10 dní na práci.
Přesný termín Vám bude vždy upřesněn individuálně podle aktuální situace a množství zakázek.
 
Vše pečlivě dokumentujeme a kontrolujeme, i tak je potřeba, abyste si po převzetí opraveného zboží od kurýra zásilku zkontrolovali.
 
Věříme, že budete s touto službou spokojeni.
 
Přeji hezký den.
 
Tomáš
Opravna, čístírna obuvi, kabelek a oděvů –  Panská 8, Praha 1