reality-poptavka

Poptávka prostor na směnárnu pronájem

Pro naše servisní centrum v centru prahy hledáme pronájem nebytových prostor na Praze 1 či Praze 2, primárně určený pro rozšíření našich poboček především na provozování směnárenské činnosti (směnárna) a info centra. Za zprostředkování vhodného prostoru resp. činnost vedoucí k úspěšnému uzavření nájemní smlouvy se nabízí provize až do výše 3 měsíčních nájmů.

Prostor k pronájmu by se měl nacházet nejlépe v přízemí objektu (přímo na úrovni ulice) ve frekventované části, kde se pohybuji především zahraniční turisté a vchod do objektu by měl vést z této ulice. Příklady frekventovaných ulic: Na Poříčí, Celetná, Kaprova, Revoluční, Vodičkova, Národní atd.

Rozloha námi požadovaného prostoru nemusí přesahovat 5 – 10m2 (upřednostňujeme spíše takto malou rozlohu, větší však nezavrhujeme). V případě většího prostoru možnost podpodnájmu výhodou.

Své nabídky včetně fotografií, popisu a adresy prosím zasílejte na níže uvedený email. Sídlíme na Praze 1, jsme k dispozici na eventuální prohlídku 7 dní v týdnu, v kteroukoliv hodinu.

Kontakt : smenarnavpanske@gmail.com  Jan Dočekal  777 846 845

Poptávka pronájem byty Praha 1 k podpodnájmu (Airbnb)

INFORMACE + KONTAKT SE PŘIPRAVUJE A BUDOU VLOŽENY DO 24H

Poptávka plocha na parkoviště – Praha,Brno

INFORMACE + KONTAKT SE PŘIPRAVUJE A BUDOU VLOŽENY DO 24H