Oprava Luxusních Kabelek

Servis a oprava  kabelek ,tašek,obuvi,oděvů

Máte doma luxusní tašku, která ale nošením utrpěla nějaké poškození?

Zabýváme se opravami tašek luxusních značek Louis Vuitton, Gucci, Prada, Guess, Armani, Dior,Chanel …………………..

Oprava těchto tašek  si zaslouží velkou píči  zkušenost , my vám tašku opravíme ve většině případů ručně a velice pečlivě tak, aby poškození bylo co nejméně viditelné.  Opravíme nebo vyrobíme  ucha, zašijeme roztržené švy, zašijeme roztržené rohy, zašijeme nebo vyměníme potrhanou podšívku, opravíme zip popřípadě vyměníme zip a cokoliv dalšího.Dovážíme si materiáli z Itálie a Francie

U nás za opravu zaplatíte zlomek ceny, kterou by si účtoval výrobce, ale vždy cenu stanovíme individuálně v závislosti na druhu a rozsahu poškození-

Tašky a kabelky  luxusních značek Louis Vuitton, Gucci, Prada, Guess, Armani, Dior ,Chanel a dalších si naši pečlivou opravu určitě zaslouží!!!!

SERVIS

Vedle špičkové ruční výroby zaměřuje také na opravy luxusních módních doplňků. Opravujeme velké kožené kabely, brašny, luxusní kabelky, peněženky a mnoho dalších věcí.

PATŘÍ ZDE:

• Opravy uzávěrů a jezdců,Výměna zipů
• Opravy natržených uch,výměna za nové kožené uši
• Zašití děr ve vnitřní části kabelky,výroba nových podšívek
• Zabarvení prodřených částí kůží,obarveni celych kabelek,namícháni barvi na oděrky
• Opravy log a grafik podle původního vzoru
• Výměna kovových doplňků,zámků,přezek,karabin

Pokud tedy máte doma svůj oblíbený “kousek”, kterého se nechcete jen tak vzdát a nikdo vám jej není schopen opravit, tak neváhejte a kabelku, brašnu či jiný doplněk doneste osobně k nám do Panská 8/Praha 1 nebo nám zašlete její foto na naši e-mailovou adresu. My vám zdarma opravu vyhodnotíme a spočítáme cenu servisu,Vždy je lepší tašku donést do Panske 8 a, nacenit  a prohlédnout v obchodě, nacenění skrz foto je orientační.