čištění luxusních kabelek čištění luxusní obuvi

Čištění luxusní obuvi a kabelek

Nově zavedená technologie ručního čištění kabelek a bot v České republice, proslulá v zahraničí (např. Itálie, Francie, Rakousko,..). Při použití této technologií je nulové riziko poškození tvaru kabelek či bot. V ceně tohoto čištění je impregnace, pokud to daný materiál vyžaduje.

Na našem trhu úspěšně působíme od roku 1999  a stále se snažíme rozšiřovat a zkvalitňovat služby pro své zákazníky. Specializujeme se  na Servis luxusního zboží, díky čemuž jsme se naučili pracovat s různými typy materiálů a získali zkušenosti s jejich čištěním. Proto nabízíme možnost nechat si vlastní kabelku vyčistit! Samotné čištění probíhá v několika fázích a úsilí a péče je věnována kabelce zevnitř i zvenčí. Použitím účinných, ale šetrných metod a prostředků, jsme schopni odstranit skvrny různého původu a tím výrazně zlepšit vzhled Vaší kabelky.

CO ČISTÍME

PŘÍRODNÍ KŮŽE

Velmi dobře je možné vyčistit přírodní kůži (např. kabelky Louis Vuitton), pokud je ušpiněná od džín apod. Tuto přírodní kůži ale není možné zesvětlit. Pokud má tedy Vaše kabelka tmavou patinu, není s tím již možné nic udělat.

KŮŽE

Čistíme také celokožené kabelky, a to z různých typů kůže. Nejčastější je zbarvení od džín. Mapy od vody bohužel není možné vyčistit zcela, dokážeme je však vyčistit alespoň částečně.

ALCANTARA

Dále čistíme alcantaru, která bývá velmi často v interiéru kabelek Louis Vuitton. Z alcantary je možné odstranit bez problému make-up, propisku, žvýkačku a spoustu dalších skvrn.

PLÁTNO

Čištění plátna (ať už interiér či exteriér kabelky) je nejvíce náročné. Pokud máte např. kabelku Louis Vuitton Neverfull ve světlém provedení damier azur, její interiér je u nás možné nechat vyčistit. Rozdíl bude patrný, jako nová ale kabelka bohužel již nikdy nebude. Plátno Mini lin nebo Idylle též čistíme.

PVC PLÁTNO

Velmi časté je také znečištění PVC plátna u kabelek Burberry a jiných značek. Dle našich zkušeností záleží zejména na tom, jak dlouho je plátno znečištěné a tím pádem jak moc je špína vpitá do hloubky. O vyčištění PVC plátna se proto určitě pokusíme, ne vždy je ale vyčištění možné.

BROUŠENÁ KŮŽE

Kabelky z broušené kůže čistíme. Pokud máte běžně znečištěnou kabelku z broušené kůže, můžeme se o její vyčištění pokusit, ale za čištění neručíme z důvodu možnosti narušení barvy- ale doporučujem kabelku či obuv donést abychom vše posoudili osobně

LAKOVANÁ KŮŽE

Lakovaná kůže má bohužel vlastnost přejímat barvy z okolí. Často se tedy stává, že jsou kabelky obarvené např. od džín nebo od novin či časopisů, na které byly postaveny. S takovým znečištěním bohužel není možné nic udělat, jedná se tedy o trvalé poškození.

CENÍK ČIŠTĚNÍ

Cena služby se stanovuje dle míry znečištění kabelky a pohybuje se od 390,- do 990,-.
(Ve výjimečném případě, že by cena čištění měla přesáhnout 990,-, je o tomto se zákazníkem předem diskutováno).

KAM KABELKU PŘINÉST ČI ZASLAT ?

www.lamarche.cz/kontakt Panska 8 Praha 1  – Servis centrum Lamarche

JAK DLOUHO ČIŠTĚNÍ KABELKY TRVÁ ?

Vaši kabelku se budeme snažit vyčistit co nejdříve. Jemně znečištěné kabelky není problém vyčistit i do druhé dne. U více znečištěných či plátěných kabelek ale zkoušíme postupně čištění na méně viditelných místech a je vždy třeba počkat na uschnutí materiálu, abychom poznali, jak plátno reaguje a zda-li můžeme v čištění pokračovat. Náročnější čištení může trvat i déle než týden.