akce pro přátele

Tato stránka je- Soukromá stránka- neveřejná- určená pro naše přátele a přátele přátel. Akce jsou pravidelné s cílem propagovat naše služby a zboží za nákupní/výrobní ceny pro přátele na facebooku a jejich známí, kteří získají odkaz na naši soukromou www.lamarche.cz/akcepropratele nebo stránku www.facebook.com/lamarche.cz  a v případě že chtějí využít naši akci splní jednu ze dvou podmínek na získání FB-AKCE-PRO-PŘÁTELE

FACEBOOK AKCE PRO PŘÁTELE MĚ ZAJÍMA´…JAK MÁM ZÍSKAT DANOU AKCI??????

1- STAŇTE SE ČLENY NAŠÍ FAJN STRÁNKY WWW.FACEBOOK.COM/LAMARCHE.CZ a k AKCI PRO PŘÁTELE kterou chce využít dejte -to se mi líbí-   .V servis centru /Opravna obuvi-kabelek oděvů a čistírna oděvů,klíče/ při placení uveďte že využíváte –akce-pro-přátele    obsluha servis centra provede kontrolu  fajn stránku  a jako fanoušek FB ktery danou akci označil -to se mi líbí-  mužete využívat  akce  a její výhody  pro přátele.

2- NEJSTE AKTIVNÍ NA FB A ODKAZ NA NAŠI AKCIPROPŘÁTELE VÁM PŘEDAL NÁŠ PŘÍTEL Z FB A CHTĚLI BY JSTE  VYUŽÍT NAŠI AKCI ALE NEMÁTE FACEBOOK??? -STAČÍ ABY VÁŠ PŘÍTEL KTERÝ JE NA FACEBOOKU ČLENEM NAŠÍ FB STRÁNKY WWW.FACEBOOK.COM/LAMARCHE.CZ NÁM ZASLAL DO ZPRÁVY VAŠE  TELEFONÍ ČÍSLO NA DANOU FAJNSTRANKU   a do 24h vám přijde  sms s kodem  a s touto sms můžete využít danou akci o kterou máte zájem.

AKCE 7016 – PODRAŽENÍ DÁMSKÝCH NÁSTRKOVÝCH PODPATKŮ -73%   CENA PRO PŘÁTELE 49,-/ZA PÁR

Nástrkový patník je takový, který je plastový nebo kovový, a má kovový dřík. Říká se mu nástrkový, protože starý patník je nejprve třeba odborně vytáhnout, začistit podpatek a natlouct nový plátek.

Právě tyto malé podpatky s kovovým dříkem se na pražských kostkách nejvíce ošlapávají a zůstávají zaklíněné mezi kostkami, proto jsou nejvíce opravovanou částí na botách. Pro naše přátelé je do 30.7.2016 nabízíme za FB akční cenu 49,-/pár